کیفیت

شركت زرين خوشه هشتگرد

مدیریـت جامــع کیفیــت

واحد کنترل کیفیت در شرکت زرین خوشه، قلب این مرکز تولیدی می باشد که با پشتوانه تجربه سالها تلاش مستمر و بهره گیری از سیستم بین المللی مدیریت جامع کیفیت TQM ، خود را نماینده مشتریان در کارخانه دانسته و در تولید با کیفیت و حفظ آن و همچنین ابداع فرمولاسیون های خاص برای صنایع مختلف پیشرو بوده و حتی در این زمینه به جهت کمک و راهنمایی شرکتهای مختلف مشاوره های اختصاصی انجام می دهد .

تضمین کیفیت

اجرای دقیــق استانداردهای مدیریت کیفیـت ISO9001:2015 و ایمنی غذا ISO 22000:2018 و HACCP و حلال در شرکت زرین خوشه، همراه با نظارت بر نقاط کنترل بحران (CCP ) و اصول و برنامه های پیش نیازی ( PRPs ) با بالاترین سطح، احتمال ریسک ایمنی محصولات غذایی به پایین ترین حد ممکن کاهش یابد.

مجموعه آزمایشگاه های مجهز

مجموعه آزمایشگاههای شرکت زرین خوشه شامل پنج قسمت مجزا برای آزمون های شیمیایی، میکروبی، فیزیکی و رئولوژی و نیز پخت نان می باشد که در آن انواع واریته های مختلف گندم و آرد تولیدی توسط پیشرفته ترین تجهیزات آزمایشگاهی مورد آنالیز قرار می گیرد و نتایج آن مورد پذیرش مراجع رسمی و بین المللی می باشد .

مجموعه آزمایشگاه های پخت نان (نان های سنتی)

مجموعه آزمایشگاه های پخت نان در شرکت زرین خوشه شامل آزمایشگاه های پخت انواع نانهای سنتی دقیقاً مطابق با روش های پخت در مراکز عرضه نان سنتی از هر بــچ تولیدی نمونه ها را جهت پخت آماده نموده و کیفیت محصول نهایی را با دقت کنترل می نماید .

مجموعه آزمایشگاه های پخت نان (نان های صنعتی)

با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات آزمایشگاهی ، امکان تهیه انواع نانهای فانتزی و صنعتی جهت آزمون کیفی نهایی آردهای صنف و صنعت از تمامی بچ های تولیدی امکان پذیر بوده و به دقت کنترل می شود .

در جستجوی محصول يا خدمات خاصی هستيد ؟
شرکت زرین خوشه هشتگرد