درباره ما

تولید انواع آرد نول و ستاره و سبوس

شرکت زریـــن خوشـــه

شرکت زرین خوشه

شرکت زرین خوشه هشتگرد (سهامی خاص) فعالیت تولیدی خود را در زمینه تولید انواع آرد و سبوس در تاریخ ۱۳۷۷/۰۱/۲۷ واقع در کیلومتر ۱۴ جاده کرج-هشتگرد، بعد از سه راه سهیلیه، خیابان آرد سازان آغازنمود. هم اکنون این شرکت با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات کمپانی بولر سوئیس با تولید روزانه ۳۰۰تن آرد و ذخیره سازی ۳۰.۰۰۰ تن گندم مشغول به فعالیت می باشد.

محصولات تولیدی این شرکت انواع آرد نول و ستاره و سبوس می باشد که در تهیه نان، شیرینی، کیک ، ماکارونی ، رشته ، بیسکوئیت ، نشاسته و گلوکز و مصارف طباخی صنفی و خانگی مورد استفاده قرار می گیرد.

مؤســس و بنیانگــــــذار زرین خوشه

مؤســس و بنیانگــــــذار زرین خوشه

در سالهایی نه چندان دور، آرد گندم به صورت سنتی و با تجهیزات فرسوده و قدیمی در کشور تولید می شد که نتیجه آن کیفیت پایین آرد و ضایعات بالای محصولات تولید شده بوده که مهمترین آنها هدر رفت نان مصرفی جامعه بوده است.
در این شرایط آقای مهندس فیض الله شریفی با قبول مسئولیت و تکیه بر ۸۰ سال تجربه آسیابانی سه نسل پیشین خود ، تصمیم به اصلاح کیفیت آرد و در نتیجه بالا بردن کیفیت نان مصرفی خانوار گرفت و موفق شد با تاسیس مجموعه تولیدی بزرگ و پیشرفته ، نام خود را به عنوان یکی از نخستین تولید کنندگان مدرن ایران با تکنولوژی روز در زمینه تولید بهینه آرد گندم ثبت کند.
هم اکنون نام شرکت زرین خوشه در بین صاحبان صنایع مختلف ایران، معادل با کیفیت برتر و به عنوان یکی از مجهز ترین و به روز ترین کارخانجات تولید آرد با ظرفیت بالا شناخته شده است .

شرکت برتر کشور در حوزه صنایع غذایی، 1394

شرکت برتر کشور در حوزه صنایع غذایی، ۱۳۹۴

نشان کیفیت و بهره وری 1393

نشان کیفیت و بهره وری
۱۳۹۳

شرکت برتر در رعایت حقوق مصرف کنندگان، 1392 تا کنون

شرکت برتر در رعایت حقوق
مصرف کنندگان، ۱۳۹۲ تا کنون

تندیس چهره ماندگار مدیریت کشــــور ، 1393

تندیس چهره ماندگار
مدیریت کشــــور ، ۱۳۹۳

تندیس چهره ماندگار صنعت، معدن تجارت، 1395

تندیس چهره ماندگار
صنعت، معدن تجارت، ۱۳۹۵

شناخته شده ترین ، مشتری مدار ترین و بزرگترین برند انواع آرد گندم و محصولات جانبی گندم در خاورمیانه تا سال ۱۴۰۵ از لحاظ کیفی، ظرفیت تولید و ارتباط با مشتریان

چشم انداز

تعهد به تامین آرد مرغوب مورد استفاده واحدهای صنعتی و سنتی با بالاترین استانداردهای جهانی با هدف توانمند سازی صنایع وابسته به آرد گندم به منظور بالا بردن کیفیت این محصولات علی الخصوص نان مصرفی خانوار

مأموریت

صداقت و اخلاق / احترام به کارکنان / نو آوری و توسعه / مشتری مداری

ارزش ها

استراتــــژی
سازمـــــان

در جستجوی محصول يا خدمات خاصی هستيد ؟
شرکت زرین خوشه هشتگرد